COVID-19KosovaSot:728 Të gjitha:166,862|Bota 329,154,731
Sport
Sheikët e Newcastles po përgatisin tre transferime të mëdha që në janar
Demokracia
15:44 | 08 Dhjetor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Granit Xhaka tregon të vërtetën: Kjo është arsy... Tema e cila ka preokupuar gjithë shqiptarët ndër vite ishte mos ardhja e Granit Xhakës për ta p...

Skuadra e Newcasles përkundër që tash njihet si njëra nga më e pasura në planet, vazhdon të  kalojë nëpër një situatë aspak të mirë, duke e rrezikuar seriozisht largimin nga Premier League.

Megjithatë sheikët e klubit duket se do të ndërhyjnë fuqishëm në merkaton e janarit duke sjell disa përforcime.

Sipas “Daily Mail” tre emrat e listuar janë sulmuesi sulmuesi Vlahoviç, Lingard dhe Trippier. /Demokracia.com

Të gjitha