ShowBiz
Selena Gomez tregon nëse e ka në plan të shkojë në turne
Demokracia
10:00 | 30 Maj 2024

Share:

Selena Gomez po përgatitet për të nxjerrë një album të ri gjatë muajve të ardhshëm, dhe ky do të jetë i pari që nga “Rare” e 2020-ës.

Gjatë një interviste të fundit, artistja ka treguar nëse ka plane të shkojë në turne. Për këtë, ajo nuk ishte e sigurt.

Selena i tha Time se ajo ishte “50-50” në idenë e turneut përsëri.

“Asgjë nuk më bën më të lumtur se 90 minuta të jem me fansat e mi dhe thjesht të festojmë së bashku”, tha ajo.

Të ngjashme