COVID-19KosovaSot:0Të gjitha:272,214|Bota 650,702,814
ShowBiz
Sara Hoxha bëhet nënë për herë të tretë?
Demokracia
23:20 | 30 Shtator 2022

Share:

Pronarja e Top Channel është bërë nënë për herë të tretë.

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë bërë prindër për herë të tretë. Sara pas dy djemve, Londonit dhe Romanit ka sjellë në jetë një vajzë.

Por, ky lajm ende nuk është konfirmuar.

Sipas të njëjtave burime, thuhet se ditën e sotme kolegët e Sarës dhe Ledionit kanë vendosur zbukurime në ambientet e Top Channel duke njoftuar ardhjen e vajzës, derisa nuk dihet ende se si e kanë emëruar atë. /GazetaExpress/

Të ngjashme
ShowBiz • 08 Dhjetor 2022
ShowBiz • 08 Dhjetor 2022