ShowBiz
Sabri Fejzullahu publikon bashkëpunimin e ri “Dashni”
Demokracia
12:28 | 19 Dhjetor 2021

Share:

Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu ka sjell një projekt të ri muzikor.

Ai ka bashkuar forcat me reperin, Noga, të cilët publikuan këngën me titullin “Dashni”.

Projekti është realizuar edhe me videoklipi që u realizua nga Three Creative.

Kënga erdhi me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi nga Art Rec.

“Dashni” tashmë gjendet në kanalin e YouTube, dhe padyshim do të pritet mirë nga fansat e artistëve.

Të ngjashme