ShowBiz
Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, kaq vite i mbush
Demokracia
15:13 | 16 Shtator 2023

Share:

Legjenda e muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu, sot shënon një ditë të veçantë në jetën e tij.

I lindur me datën 16 shtator, ai sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 76 vite jetë.

Kujtojmë se gjatë karrierës së tij artisti i madh numëron shumë hite.

Të ngjashme
ShowBiz • 21 Korrik 2024