Lajme
Rrahman Jasharaj tregon se nga çfarë frikësohet më së shumti
Demokracia
15:50 | 31 Dhjetor 2022

Share:

Askush nuk do ta besonte se njeri i rezistencës më të madhe të këtij vitit, do të kishte frikë nga një zvarranik.

Në një intervistë për Gazetën Insajderi, Jasharaj tregoi se në momentin që sheh një zvarranik të tillë do të pësonte menjëherë një alergji të tmerrshme.

Se për cili zvarranik bëhet fjalë dhe çfarë ka thënë për të e kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

Të ngjashme