Lajme
Rrahman Jasharaj nuk tërhiqet – nuk ia falë Elvis Hoxhës dhe tregon për procesin gjyqësor ndaj tij
Demokracia
09:05 | 06 Nëntor 2022

Share:

Kryetari i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj, ishte protagonisti i radhës i rubrikës “Mes rreshtave” të emisionit “Kendiv” në T7. Ai erdhi me një rrëfim të gjatë për gjitha zhvillimet muajve të fundit, por edhe për jetën e tij.

Ai pohoi se në të gjitha zhvillimet, deklarata e Elvis Hoxhës ishte goditja më e fortë që mori dhe që e qoi në një sulm emocional.

Tha se nuk mund t’ia falë kurrë, prandaj e ka dorëzuar lëndën në gjykatë.

“Ishte ofendim shumë i rëndë për mua dhe familjen, kam dashur ta padisë për a shëruar plagën time”, u shpreh ai.

Rrëfimin e plotë për këtë pjesë e gjeni në videon më poshtë.

VIDEO

Të ngjashme