COVID-19KosovaSot:728 Të gjitha:166,862|Bota 329,154,731
ShowBiz
Romeo futet në ‘Big Brother VIP’, ky është reagimi i banorëve
Demokracia
23:14 | 07 Dhjetor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Granit Xhaka tregon të vërtetën: Kjo është arsy... Tema e cila ka preokupuar gjithë shqiptarët ndër vite ishte mos ardhja e Granit Xhakës për ta p...

Romeo dhe Donaldi janë duke luajtur një lojë brenda shtëpisë.

Të dy kanë ndërruar rrobat dhe rolet e tyre, shkruan lajmi.net.

Menjëherë pas hyrjes së Romeot ishte Einxhel ajo e cila dyshoi që ai nuk ishte Donaldi.

Banorët u shokuan ndërsa ishte Beatrixi ajo e cila u cua nga vendi.

Të gjitha