COVID-19KosovaSot:279Të gjitha:158,675|Bota 227,951,739
Prishtina 21 °C
ShowBiz
Rita Ora shkëlqeu mbrëmë në krahë të të dashurit në “Met Gala”
Demokracia
09:51 | 14 Shtator 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Ish-rektori i UP-së: Gjendja në arsim nuk përmi... Ish rektori i Universitetit të Prishtinës, Marjan Dema, ka komentuar vendimin e fundit të Qeveris...

As Rita Ora nuk mungoi në eventin më të madh të modës.

Këngëtarja kosovare me famë botërore po ashtu ishte e pranishme në eventin më të madh të botës të organizuar nga Rihanna.

“Met Gala” bëri që Rita të shfaqet unike me plot stil dhe sharm krahë të dashuri të saj Taika Waititi.

Veshur me një fustan silver të ndarë në dy pjesë Rita rrëmbeu vëmendje me bukurinë e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Met Gala 2021 (@metgala2021__)

Ndryshe nga viti i kaluar ku “Met Gala” u anulua për shkak të pandemisë, këtë vit eventi mblodhi emrat më të famshëm botëror në një vend.

 

Të gjitha
Lajme • 18 Shtator 2021