ShowBiz
Rita Ora publikon foto në divan, vëmendje merr komenti epik i nënës së saj
Demokracia
08:43 | 24 Nëntor 2022

Share:

Një nga këngëtaret më të komentuara ndërkombëtarisht është padyshim, Rita Ora.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, teksa ndanë me ndjekësit e saj foto tejet sensuale.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa imazhe teksa ishte e shtrirë në divan.

Ajo që mori vëmendje ishte komenti i nënës së saj, Vera Orës.

“Qy me kpuca ne kauq, s’po ndigjon.”, shkroi Vera shoqëruar me disa të qeshura.

Kujtojmë që disa muaj më parë, Vera dha një intervistë për mediat në vendin tonë, ku foli dhe për karrierën ndërkombëtare të së bijës.

“Unë si nënë e kam përjetuar në një mënyrë më specifike sepse kam parë se Rita ka një talent. Mirëpo thosha se si çdo fëmijë, këndon bukur, është shumë e gjallë dhe kishte shumë dëshirë për të performuar. Por unë mendoja Ok, mjaft Rita. Pastaj e morën në një prezantim të shkollës për festën e Krishtlindjeve. Kishte marrë një rol kryesor në këndimin në shfaqje. Unë e kam pasur djalin shumë të vogël, 6 muajsh dhe kur ikëm atje i them bashkëshortit Besnik kjo këndon shumë mirë. Unë u befasova”, tha nëna e saj.

Të ngjashme