Lajme
Raportohet për bastisje në Lagjen e Spitalit
Demokracia
09:51 | 19 Shtator 2023

Share:

Një bastisje është duke ndodhur në Lagjën e Spitalit në Prishtinë.

Burime të Paparacit kanë treguar se bastisja është duke ndodhur në afërsi të shkollës “Pavarësia” në këtë lagje, duke thënë se vendngjarje janë dy makina civile dhe dy të tjera të Njësisë Speciale.

Të ngjashme