Lajme
Ramabaja s’tërhiqet nga protesta antiamerikane: Në ora 12, shihemi në shesh
Demokracia
11:00 | 31 Janar 2023

Share:

Sadri Ramabaja, analist dhe aktivist i LVV-së, ka shkruar një status, sërish në lidhje me protestën kundër Asociacionit të komunave me shumicë serbe.

Ai e ka përsëritur ftesën në lidhje me protestën kundër Asociacionit, duke thënë se ajo do të fillojë në shesh në ora 12:00.

“Qytetaria është garancioni më i mirë se BKS si instrument i Beogradit – nuk kalon.” – shkroi ai.

Të ngjashme