COVID-19KosovaSot:0Të gjitha:272,214|Bota 650,702,814
Lajme
Punëtori i “Viva Fresh Store” kafshon në vesh konsumatorin në Fushë Kosovë
Demokracia
12:47 | 23 Nëntor 2022

Share:

Një rast i pazakontë ka ndodhur në Viva Fresh Store në Fushë Kosovë.

Është raportuar se një punëtor i Viva Fresh Store kishte kafshuar në vesh vëllaun e tij dhe menaxheri kishte gënjyer se kanë lajmëruar rastin në polici.

“Pramë ja kom dërgu ni video në Viber me të njëjtin numër, u shku vllau në ni market Viva që është në rrugën Hajrullah Zymi këtu në Fushë Kosovë, ni puntorë i Vivës e ka hongër në vesh me dhëmbë. Edhe në video shihet që e kam marrë inqizimin nga kamerat , jom shku në polici, menaxheri e ka rrjet vllaun se e ka thirrë policinën e nuk po vinë e ai nuk e ka lajmëru policinë hiq. Tash kom denoncu rastin edhe në polici që ata me u merr me këtë rast.”, tha telefonuesi nga Fushë Kosova në Kanal 10.

Të ngjashme