Lajme
Protesta mbyllet me incident, hidhet tymuese në shkallët e Kryeministrisë në Tiranë
Demokracia
14:05 | 11 Shkurt 2023

Share:

Protestuesit kanë hedhur tymuese në shkallët e Kryeministrisë në mbyllje të protestës së opozitës në Tiranë.

Siç shihet nga pamjet e kapura kapsolla ka krijuar tym dhe ka prishur radhët e policisë.

Ende nuk është e qartë se çfarë ka ndodhur dhe se përse kanë hedhur tymuese. Deri më tani gjatë protestës nuk është zhvilluar asnjë incident.

Të ngjashme