COVID-19KosovaSot:12Të gjitha:228,292|Bota 526,816,831
Sport
Prishtina merr rrugë për në Turqi
Demokracia
21:49 | 17 Janar 2022

Share:

Prishtina me në krye trajnerin Abdulah Ibrakovic, ka marr rrugë për Turqi.

Kampioni aktual do të qëndrojë për disa ditë në bregedetin turk për të mbushur bateritë.

Kryeqytetasit kanë bërë shumë ndryshime në këtë afat kalimtar, duke liruar disa futbollistë dhe duke afruar kryesisht lojtarë të rinj.  Prishtina në Turqi do t’i zhvillojë disa ndeshje miqësore.

Kampioni aktual është në pozitën e 5-të me 24 pikë. /Demokracia.com

Të ngjashme