ShowBiz
Princesha Kate zbulon fiksimin e fundit të Princit George
Demokracia
22:46 | 20 Shtator 2023

Share:

Princesha e Uellsit vizitoi shtëpinë e prindërve të producentit të radios dhe personalitetit televiziv Roman Kemp dhe që atëherë ka krijuar një miqësi të ngushtë me ta.

Në një intervistë të re, prezantuesi zbuloi se si Princesha Kate dhe mamaja e tij Shirley ndajnë ëmbëlsira të bëra vetë. “Mamaja ime i dha Princeshës Kate lëng molle që ata bënë,” tha ajo.

“Në fakt, herën tjetër që e takova, ajo tha: “Mund t’i thoni faleminderit mamasë suaj dhe ne kemi nevojë për pak më shumë nga ai lëng sepse George është i fiksuar pas tij”. “Ai vazhdon të thotë: “Mami, dua lëngun e mollës”, shtoi Kemp.

Në janar, Kate u bashkua me Roman për të diskutuar rëndësinë e mirëqenies mendore në fushatën Shaping Us./abcnews.al

Të ngjashme
ShowBiz • 21 Korrik 2024