COVID-19KosovaSot:12Të gjitha:228,292|Bota 526,816,831
Lajme
Polici shqiptar i dehur “bën 8-she” nëpër rrugë, publikohet video
Demokracia
23:23 | 17 Janar 2022

Share:

Një qytetar nga kryeqyteti i Shqipërisë, ka dërguar pamje të një zyrtari policor i cili shihet duke ecur dhe duket se me vështirësi mban “balancin” e trupit.

Qytetari ka dërguar videon në “JOQ Albania” ku ka thënë se ngjarja është kapur në video tek ish-fusha e aviacionit në Tiranë.

Ai ka pyetur se me çfarë note do ta vlerësonin qytetarët patrullimin e këtij zyrtari policor, i cili dyshohet se ka qenë në gjendje të dehur.

Më poshtë gjeni videon:

Të ngjashme