ShowBiz
Përplasen ashpër në Prime| Olta i drejtohet Luizit: Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi
Demokracia
22:55 | 24 Janar 2023

Share:

Një nga temat e kësaj jave në Big Brother VIP Albania ka qenë momenti kur ‘Vëllai i Madh’ u mundësoi banorëve të lironin nga izolimi Luizin dhe Efin në këmbim të dhjetë mijë eurove.

Kjo revoltoi në masë të madhe konkurrentët, por më së shumti aktoren Olta Gixhari.

Kjo e fundit tha se të gjitha paratë po hiqen për faj të Luizit, në bazë të veprimeve dhe polemikave që bën.

 

E për këtë pati një debat sërish në Prime mes Luizit dhe Oltës, ku nuk munguan as ofendimet ndaj njëri-tjetrit.

“Je personi më i dëmshëm në këtë shtëpi. Gjuha e jote është gjuha e dhunës. Nuk di të bësh debat pa kërcënuar. Nuk dua të shoh fare në këtë shtëpi. Unë nuk dua të të shoh në këtë shtëpi. Nuk kam nevojë të merrem me ty. Ti po vetëshkatërrohesh. Je shkatërrues”, u shpreh Gixhari.

Reklama

Foto: Screenshot/YouTube

Në anën tjetër, Ejlli nuk mungoi me kundërpërgjigje teksa i tha: “Ke frikë. E di ti kë ke përballë”.

Të njëjtit zihen shpesh brenda dhe nuk kanë ndonjë afrimitet ndërmjet vete, e madje shpesh konsiderohen si rivalë. 

Foto: Screenshot/YouTube

Të ngjashme