ShowBiz
Për herë të parë një vajzë nga Kosova bëhet pjesë e Për’puthen
Demokracia
10:04 | 19 Dhjetor 2021

Share:

Puntatën e së shtunës zyrtarisht për herë të parë është bërë pjesë një vajzë nga Kosova.

Për’puthes i është bashkuar edhe një vajzë nga Kosova, shkruan lajmi.net.

Ajo quhet Rrushe Zyba dhe mori menjëherë vëmendjen e djemve e sidomos të Erjonit, me të cilin me sa duket njiheshin, por të dy ata hezituan të flisnin për të dhënë shpjegime.

Rrushka është vojlebolliste, por merret gjithashtu edhe me modeling, ndërsa Erjoni i uroi mirëseardhjen dhe tha se është vajzë shumë e bukur.

Ndërkohë, Kristo ka shprehur pëlqimin për Efin. aty ka ndërhyrë menjëherë Bruno i cili i ka thënë Kristos se “ka shije”, duke e shfaqur hapur xhelozinë.

Aldis nga ana tjetër ka treguar se ka luajtur si futbollist dhe në fund të muajt fiton shumë para,ndërsa tregoi gjithashtu se jeton me prindërit.

Të ngjashme