ShowBiz
Pas ndarjes nga Ledri Vula – Sara Hoxha pyetet për rikthimin dhe befason me përgjigjen
Demokracia
23:00 | 30 Maj 2024

Share:

Sara Hoxha prej kohësh është thënë se u nda nga partneri i saj, Ledri Vula.

Dyshja akoma nuk kanë bërë një deklaratë zyrtare, ndonëse në bazë të disa shkrimeve ka lënë të nënkuptohet për një krisje.

E ftuar së fundmi në “Cherry on Top”, ajo është pyetur për rikthimin – edhe pse nuk kishte një emër specifik.

Foto: Screenshot/Instagram

“Çfarë mendon ti për rikthimet?”, ka qenë pyetja që iu parashtrua nga prezantuesja Bora Zemani.

“Të shkojë si të shkojë, unë jam shumë okej”, u shpreh ajo.

Të ngjashme