ShowBiz
Pas kësaj video nga Milano fansat janë të bindur se Kiara është shtatzënë
Demokracia
11:36 | 21 Shtator 2023

Share:

Kiara Tito prej javësh po përflitet për një shtatzëni të mundshme.

Bukuroshja e ekranit shqiptar nuk ka konfirmuar asgjë lidhur me këto thashetheme, të cilat u nxitën nga vet partneri i saj, Luiz Ejlli.

Ky i fundit kohët e fundit ka hedhur disa pastime që kanë shtuar dyshimet e fansave se çifti po presin fëmijë.

Në një video të hedhur së fundmi nga udhëtimi i tyre në Milano, këngëtari ka filmuar Kiarën teksa shijonte pamjen nga dritarja e hotelit dhe pasi kthehet rregullon bluzën tek barku.

Ky detaj ka bërë që shumë ndjekës të dyshesh simpatike të jenë të bindur se Kiara është shtatzënë.

Shihni videon më poshtë:

@eida190 Mos e humbisni dhe detajin te veshja Kiares 😉😉#luizejlli #kiaratito #lukicouple #milano#model#funny#goviral#fyp#luizkiara #love ♬ original sound – Eida19.Ro

Të ngjashme