Lajme
Pamje skandaloze: Vritet ariu në Brezovicë
Demokracia
13:14 | 25 Maj 2023

Share:

Një ari i cili ishte shfaqur disa herë në Brezovicë në hyrje të vikend zonës, raportohet se është vrarë gjatë ditës së sotme.

Policia e Kosovës tashmë ka nisur intervistimet dhe po merret me rastin, transmeton Paparaci.

Ariu ishte filmuar disa herë nga qytetarët, ndërsa vraponte në zonën e Brezovicës.

Në pamjet e publikuara në Facebook, ariu i cili është vrarë shihet afër një kontejneri, teksa qenë vazhdojnë të lehin karshi tij.

Të ngjashme