Lajme
Pamje: Aksidenti i rëndë në hyrje të Mitrovicës, shihen persona të shtrirë në tokë
Demokracia
23:28 | 26 Shkurt 2024

Share:

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në hyrje të Mitrovicës.

Policia ka konfirmuar se tre persona janë lënduar dhe kanë kërkuar ndihmë.

“Rreth orës 20:17, është raportuar për një aksident trafiku i shkaktuar në rrugën nacionale në hyrje të Mitrovicës, në aksident janë përfshirë dy vetura, si pasojë e aksidentit tre persona kanë kërkuar tretman mjekësor”, ka thënë zëdhënësi Avni Zahiti.

Pamjet më poshtë:

Të ngjashme