ShowBiz
Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza
Demokracia
22:10 | 21 Qershor 2024

Share:

Njëri nga ikonat e njohura të modës, Oriola Marashi, sapo ka bërë një shfaqje të paimagjinueshme në një video të shkurtë të një sfilate për “Guess”.

Në këtë video, ajo paraqitet në bikini të zeza dhe një fustan rrjetë stransparente, duke treguar figurën e saj të mahnitshme dhe stilin e mrekullueshëm.

Marashi, e cila është e njohur për stilin e saj të shkëlqyer dhe prezantimin e saj të sigurt në skenën e modës, nuk ka hezituar të shfaqet me një pamje tërheqëse dhe provokuese.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Në videon e sfilatës, ajo ecën në pasarelë me një siguri të paimagjinueshme, duke lënë mbresa të forta në ndjekësit e saj në Instagram dhe jashtë saj.

Në këtë shfaqje mbresëlënëse, Oriola tregon një kombinim të përkryer të bukurisë dhe stilizmit. Flokët e saj, të kapur në një bisht të hollë, dhe grimi i saj elegant përcjellin një imazh të rafinuar dhe të sofistikuar.

Përqendrimi i saj në detaje dhe përpjekjet e saj për të përshkruar modelet e “Guess” me një shqisë të veçantë e bëjnë atë një protagoniste të papritur të kësaj sfilate.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

 

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram

Të ngjashme