ShowBiz
Olti Curri shpall dy banorët e parë që merren me thashetheme
Demokracia
22:57 | 09 Dhjetor 2022

Share:

Opinionisti Olti Curri ka shpallur sonte zyrtarisht dy banorët të cilët merren me thashetheme.

Ata janë Mc Beka dhe Juliana, pasi ata kanë qenë të parët që kanë pëshpëritur për banorët e tjerë, njofton Klankosova.tv.

Në një video të transmetuar para banorëve, të dy folën për Gresën dhe Artën.

 

Të ngjashme