ShowBiz
“Nuset me të bukura marrim ne të Kosovës” Xhuli ka disa fjalë për Marina Vjollcën
Demokracia
14:02 | 17 Qershor 2024

Share:

Modelja e njohur Xhuliana Nura është mjaftë aktivë në mediat sociale.

Vëmendjen e saj modelja po e shfrytëzon edhe për shumë aktivitete në publik.

Mbrëmë ishte në emisionin e sportit që moderohet nga Marina Vjollca, andaj ajo u shpreh në fjalët me të mira për atë.

“Nuset me të bukura po i marrim ne të Kosovës, dhe siç është kjo shprehja ky shoki im ka ditë me zgjedhë” tha ajo.

Të ngjashme