ShowBiz
Noizy ka një kërkesë për shqiptarët
Demokracia
17:22 | 24 Janar 2023

Share:

Stresi si duket po merr përkrahje të madhe nga jashtë.

Krah Stresit i ka dalur reperi i njohur shqiptar, Noizy.

Noizy, me të cilin është pajtuar disa muaj më parë, ka bërë thirrje shqiptarëve nga shtetet e ndryshme për ta votuar Stresin.

Ai ka postuar fotografinë e banorit të BBVK-së në Instagram me numrat në të cilët duhet votuar për të qëndruar në shtëpi.

Kujtojmë se bashkë me Stresin në nominim janë edhe Xhuli, Mbresa, Gresa, dhe njëri nga ta do të largohet nga BBVK.

Të ngjashme