ShowBiz
Njerëzit janë fiksuar me burrin që duket sikur krejt si The Rock
Demokracia
16:36 | 01 Shtator 2021

Share:

Ai është shprehur se njerëzit e konsiderojnë “fëmija i The Rock dhe Vin Diesel”. Quhet Eric Fields (fotoja e parë).

“Jam mësuar të më thonë kështu. Mund të ishte dhe më keq, mendoj,” tha ai në një intervistë.

Gjatësia, muskujt, të qenit pa flokë dhe tiparet janë pothuajse identike. Përdoruesit e TikTok shpërndanë video duke u përpjekur që ta bëjnë foton virale.

Edhe vetë The Rock u habit. “Oh, wow. Djali në të majtë është më cool. Qëndro i sigurt vëlla dhe faleminderit për shërbimin,” shkruan ndër të tjera ai, duke premtuar se një ditë do takohen.

Interneti fiksohet me sozinë e The Rock

Interneti fiksohet me sozinë e The Rock

Të ngjashme