ShowBiz
Një parashutë me flamurin e Kosovës kalon mbi shtëpinë e BBV-së
Demokracia
16:06 | 23 Dhjetor 2021

Share:

Të shpeshta kanë qenë surprizat nga qielli për banorët.

Por para pak kohësh produksioni pati marrë vendim të prerë për ndaljen e surprizave, shkruan lajmi.net.

Së fundi ka kaluar një parashutë me flamurin e Kosovës, ku ka ndryshuar e gjithë disponimin e banorëve.

Dagz dhe Einxhel ishin dy protagonistët e surprizës.

“Einxhel je forca jonë. Dagz të duam ty”, ka qenë shkrimi që ishte vendosur në parashutën e organizuar nga fansat e Einxhel Shkirës.

Kujtojmë se Einxhel dhe Dagz kanë pranuar se pëlqejnë njëri tjetrin.

Të ngjashme