Lajme
Një burrë lëndohet në vendin e punës në Rahovec
Demokracia
09:57 | 31 Janar 2023

Share:

Një person ka pësuar lëndime trupore derisa ishte duke punuar në Rahovec.

Policia bën me dije përmes raportit se viktima është dërguar në Spitalin e Gjakovës.

Në vendin e ngjarjes kane dalë njësitet përkatëse policore dhe Inspektori i Punës.

Të ngjashme