Lifestyle
Ngjyra shampanjë dhe vanilje: Formulë shumë elegante e modës
Demokracia
13:26 | 07 Maj 2022

Share:

Ndodhet diku mes të bardhës, pak të verdhës dhe bezhës dhe është nga ato që kanë një stil të veçantë elegant për ata që adhurojnë feminitetin luksoz

Kjo ngjyrë gjendet shpesh në krijimet klasike dhe fustanet e mbrëmjes.

Femrat klasike zgjedhin tone neutrale si vanilja, sepse kombinohen lehtë dhe siluetat japin një prekje elegante, transmeton Telegrafi.

Nëse nuk dini çfarë të vishni në një ngjarje të rëndësishme ose thjesht dëshironi të visheni në mënyrë diskrete, kjo është një zgjedhje e shkëlqyer.

Këto kombinime të modës janë ideale për mot të ngrohtë. Femrat e këtë kombinim tonesh, sepse sjell butësi me stil.

Nga aksesorët e modës që i përshtaten këtij stili, janë padyshim çantat ngjyrë bezhë.

Të ngjashme
Lifestyle • 31 Janar 2023