COVID-19KosovaSot:42Të gjitha:108,073|Bota 195,565,304
Prishtina 39 °C
Sport
Ngjarje e pazakontë në Angli, futbollisti i shënon skuadrës së tij me fanellën e kundërshtarëve
Demokracia
21:48 | 21 Korrik 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

​Policia në Ferizaj: Do të ketë kontrolle të ja... Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, përkatësisht Njësia Rajonale e Komunikacionit Rrugor,...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në futbollin anglez ku protagonistë janë bërë dy skuadra Bristol City dhe Portsmouthi.

Në një miqësore të luajtur mes të dyja skuadrave ditën e djeshme, skuadra e Portsmouthit ngeli pa lojtarë për shkak të dëmtimeve.

Kështu 30 minutat e fundit futbollisti i Bristolit, Marlee François luajti kundër skuadrës së tij.

Më komikja vjen në minutën e 101 të takimit, ku Marlee realizoi golin e barazimit në dëm të skuadrës së tij teksa ndeshja përfundoi 3-3.

Ngjarja është përhapur me shpejtësi duke krijuar situatë komike në rrejtet sociale. /Demokracia.com

Të gjitha