COVID-19KosovaSot:10Të gjitha:161,157|Bota 267,609,982
Prishtina -1 °C
Arte
Netflixi konfirmon sezonin e katërt të ‘You’
Demokracia
13:12 | 16 Tetor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Klopp e pranon: Kjo është hera e parë që isha n... Milani nuk mund të kalojë fazën e grupeve të Champions League. Kuqezinjtë janë mundur në sht...

Platforma e famshme Netflix ka bërë të ditur se seriali i famshëm ”You” do të ketë edhe një sezon, pas këtij të tretit i cili do të fillojë së shpejti.

”You” tashmë është bërë nga serialet më të ndjekura të Netflix-it, dhe lajmi për një sezonë tjetër ka entuziasmuar fansat e serialit tej mase.

Një përmbledhje për sezonin e tretë të “You” lexon: “Joe dhe Love, tani të martuar dhe duke rritur fëmijën e tyre, janë zhvendosur në enklavën e bukur të Kalifornisë Veriore, Madre Linda, ku ata janë të rrethuar nga sipërmarrës të privilegjuar të teknologjisë, blogerë gjykues dhe Insta- biohakerë të famshëm.Joe është i përkushtuar për rolin e tij të ri si burrë dhe baba, por ka frikë nga impulsiviteti vdekjeprurës i Loves”, shkruan NME.

Të gjitha