COVID-19KosovaSot:12Të gjitha:228,292|Bota 526,816,831
ShowBiz
Nesër eliminim i dyfishtë! Çfarë pritet të ndodhë në “Big Brother VIP”?
Demokracia
21:38 | 17 Janar 2022

Share:

Dita e nesërme do të jetë një ditë e vërtetë spektakli në shtëpinë e Big Brother VIP.

Vëllai i Madh për spektaklin e nesërm ka marrë një vendim të papritur që do të ndodhë për herë të parë.

Përmes faqes zyrtare të Big Brother Vip në Instagram është dhënë lajmi se për herë të parë brenda shtëpisë do të eliminohen dy banorë brenda një nate.

Në anën e kujt do të jetë fati kjo mbetet për t’u parë se kush do qëndrojë e kush do të largohet.

Në nominim kanë kaluar Tani, Xheisara dhe Egzona.

Mbetet për tu parë se në cilin krah do të anojë peshorja./albeu.com/

Të ngjashme