ShowBiz
“Nëse të nguc naj djalë…”, momenti epik i Ledri Vulës me fansen 13-vjeçare në koncert
Demokracia
14:06 | 05 Gusht 2022

Share:

Ledri Vula po vazhdon turin me koncertet dhe mbrëmjet muzikore. Reperi është një ndër më të pëlqyerit nga estrada shqiptare dhe fansat janë të shumtë.

Një 13 vjeçare ka marrë pjesë në një nga koncertet e fundit, gjë që i ka rënë në sy dhe reperit nga Kosova.

Teksa e pyeti për emrin dhe moshën, Ledri shkaktoi të qeshura kur iu drejtua: “Erta nëse ndonjë djalë të nguc veç i thu përveç zemrës krejt t’i fali”, duke paralajmëruar kështu këngën e radhës.

Ky moment i këndshëm është bërë viral në rrjete sociale.

 

Të ngjashme