Lifestyle
Nëse jeni të gatshme për vija: Lojëra me ngjyra për super stil
Demokracia
13:51 | 08 Tetor 2022

Share:

Ato të parat dhe kryesoret janë ngjyrat detare dhe meqë moti i kthjellët dhe me diell, mund të frymëzohemi nga ajo stinë super e ngrohtë

Pos së kaltrës dhe së bardhës, atraktive janë edhe variante të tjera shumëngjyrëshe.

Ky motiv i jep dinamikë stilit siluetën e bën më dinamike dhe më të hollë – kjo e fundit vlen vetëm për vija vertikale.

Nuancat e mrekullueshme vjeshtore siç është e gështenjta janë super me vija detari.

Gigi Hadid di cilat kombinime të ngjyrave janë në trend.

Trikoja e hollë ka një bukuri të veçantë, duket shumë retro.

Një xhaketë lëkure maksi është e përkryer për këtë kohë kalimtare.

Xhaketa me vija është ideale me pantallona të thjeshta dhe fanellë bazike.

Këmbë duken të holla me këto pantallona mbresëlënëse.

Këmisha e tipit të këtillë është elegante në çdo sezon.

Fanellat e ngushta dhe pantallonat e gjera kombinohen mirë.

Ky set është perfekt për një pamje ditore pak më kreative.

Të ngjashme
Lifestyle • 29 Janar 2023