ShowBiz
”Nëse dhjetë veta vendosin ty nuk t’pyet askush”, Big Mama i reagon ashpër Antonelës
Demokracia
11:59 | 23 Dhjetor 2021

Share:

Antonela është shprehur e pakënaqur nga gjërat që ndodhen në shtëpi, pasi sipas saj ajo ka probleme me barkun dhe nuk guxon t’i përdorë.

Kaq mjaftoi që të ndezen debate të forta brenda shtëpisë mes vajzave, shkruan lajmi.net.

Big Mama dhe Antonela u kapën sërish mes vete, dhe është pikërisht pakënaqësia e Antonelës ndaj ushqimit.

Por e gjitha degradoj kur Big Mama filloj të shprehet me tone të larta ndaj Antonelës.

Madje ajo ia tha asaj në fytyrë se nës dhjetë persona vendosin atë nuk e pyet askush.

Antonela u revoltua dhe me gishtin drejt Big Mamës ia ktheu që kjo është hera e fundit që ajo i drejtohet në atë mënyrë, dhe ndërhynë në fjalët e asaj.

Banorët gjatë ditës së djeshme kanë përgaditur bakllavë.

Të ngjashme