ShowBiz
Ndodh prapë në Për’puthen: Erika godet shuplakë Buçin
Demokracia
21:11 | 02 Prill 2024

Share:

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur sot në Përputhen.

Erika duket se është bërë xheloze, pas takimit të Buçit me Klaudian dhe ka shpërthyer në studio.

Pasi pa takimin, ajo u çua nga vendi i saj dhe iu drejtua Buçit: S’ke të drejtë më ta përmendësh emrin tim, mos guxo!

Pas kësaj ajo e qëllon fort me shuplakë, ndërsa të gjithë në studio u shokuan.

Të ngjashme
ShowBiz • 12 Prill 2024