Lajme
Moti sot me diell e vranësira
Demokracia
08:33 | 27 Shkurt 2024

Share:

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht me diell në pjesën e parë të ditës, ndërsa pasdite pritet shtim i vranësirave.
Në jug të vendit mund të ketë dhe reshje të izoluar shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet prej 15 deri në 19 gradë.

Të ngjashme