Kuriozitete
Mos i hidhni shishet e plastikës, ripërdorni ato në mënyrë kreative
Demokracia
23:22 | 31 Maj 2023

Share:

Shishet e plastikës janë diçka që shumica prej nesh sapo t’i përdorim i hedhim në mbeturina.

Por, nëse nuk e keni ditur, ekzistojnë disa mënyra se si mund t’i jepni “jetë” atyre. Mos i hidhni më në mbeturina, thjesht ripërdorni.

Më poshtë do të gjeni disa ide dhe propozime shumë kreative që do t’iu ndihmojnë që t’i përdorni shishet e plastikës për shumëçka.

Të ngjashme
Kuriozitete • 17 Qershor 2024