ShowBiz
“Momentet me të”, Fero dhe Arbenita shfaqen të lumtur përkrah njëri-tjetrit
Demokracia
09:47 | 07 Shkurt 2023

Share:

Reperi i njohur, Fero dhe partnerja e tij, Arbenita Ismajli janë ndër çiftet më të komentuara shqiptare.

Dyshja jo rrallë herë ndajnë momente së bashku përmes rrjeteve sociale dhe këtë së fundmi e ka bërë vet reperi.

Feronit Shabani (emri i plot) ka postuar një imazhe përkrah modeles teksa edhe i bëri një dedikimi romantik.

“Momentet me të”, ka shkruar Fero në mbishkrimin e imazhit ku shihet përkrah Arbenitës.

Në foto e realizuar në një pasqyre në ashensor, të dy shihe të veshur me shumë stil dhe në formë të mirë.

Dyshja ndërkohë, kujtojmë që në vitin 2020 u bën prindër të një vajze, Nina. Ata kurorëzuan dashurinë me martesë në të njëjtën vit që erdhi në jetë vajza e tyre.

Ndryshe, reperi muajve të fundit është përfshirë edhe në disa probleme me ligjin, në janar u raportua se Fero ishte arrestuar në pikën kufitare në Kosovë.

Mbi të rëndonte akuza ‘shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”, i njëjti me vendim të prokurorit është ndaluar për 48 orë.

Të ngjashme