COVID-19KosovaSot:8Të gjitha:272,075|Bota 623,014,271
ShowBiz
Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë
Demokracia
14:31 | 08 Gusht 2022

Share:

Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri, është bërë nënë për herën e parë.

Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj dhe emri që ka zgjedhur për vogëlushen e saj është tejet i veçantë.

Kryefjala.com ka zbuluar se vajza e vogël e Ilda Bejlerit quhet, Siena.

Ilda dhe partneri i saj Arditi janë në qiellin e shtatë për ardhjen në jetë të vajzës së tyre Siena.

Moderatorja, Ilda Bejleri e ka mbajtur larg vëmendjes mediatike shtatzëninë e saj.

Të ngjashme