COVID-19KosovaSot:728 Të gjitha:166,862|Bota 329,154,731
Lajme
Memli Krasniqi përsëri infektohet me COVID-19
Demokracia
20:20 | 14 Janar 2022

Share:

Share:

Share

Tweet

Granit Xhaka tregon të vërtetën: Kjo është arsy... Tema e cila ka preokupuar gjithë shqiptarët ndër vite ishte mos ardhja e Granit Xhakës për ta p...

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka njoftuar se është prekur me Covid-19.

Ai përmes një postimi ka bërë të ditur se ditë më parë familjarët e tij kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, shkruan Demokracia.com.

Ndër të tjera, ai ka thënë se pas ritestimit të tretë ka rezultuar pozitiv, ndërsa ditët në vijim do t’i vazhdojë në izolimin dhe do t’i ndjekë rekomandimet e IKSHPK-së.

Krasniqi, në vjeshtën e vitit 2020, i kishte marr dy doza të vaksinës./Demokracia.com/

Të gjitha