ShowBiz
Me klas dhe tërheqëse, Nora Istrefi pëlqehet për dukjen e saj
Demokracia
18:32 | 18 Shtator 2023

Share:

Nora Istrefi është në vendet e para të listës për femrat që konsiderohen ndër më tërheqëset në estradën shqiptare.

Krahas hiteve muzikore ndër vite, këngëtarja veçohet edhe për dukjen e saj.

Edhe pse është pjesë e skenës për shumë vite, ajo vazhdon të admirohet për figurën mahnitëse trupore.

(Foto: Instagram/noraistrefi)

Gjatë të hënës, Nora ka sjellë një set fotografish e veshur me kostum duke marrë pëlqimin e fansave të saj të shumtë.

(Foto: Instagram/noraistrefi)

Profili i këngëtares në Instagram përcillet nga më shumë se 1.1 milion ndjekës, të cilët i presin me kërshëri postimet e reja të saj.

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

Të ngjashme