COVID-19KosovaSot:258Të gjitha:230,395|Bota 557,809,123
Sport
Mbappe “shpërthen” pas rinovimit të kontratës me dy gola të bukur
Demokracia
21:32 | 21 Maj 2022

Share:

PSG ka kaluar në epërsi përballw Metzit  me rezultat 2:0 ndërsa goli u shënua nga Mbappe, shkruan Demokracia.com.

Vetëm pak minuta para fillimit të ndeshjes ai zyrtarizmi se ka vazhduar kontaratën deri në vitin 2025 dhe kjo sikur e ka entuziazmuar francezin.

Ylli i PSG-së ka shënuar dy gola duke e nisur mirë kështu “aventurën” e re te kampioni i Francës. /Demokraca.com

GOLI 2

 

Të ngjashme