COVID-19KosovaSot:331Të gjitha:284,013|Bota 589,655,224
ShowBiz
Marrëdhënia nuse-vjehërr këto ka – çfarë e pengon harmoninë mes Victoria Beckham dhe Nicole?
Demokracia
13:07 | 05 Gusht 2022

Share:

Thashethemet që qarkulluan se ka krizë në marrëdhënien nuse-vjehrrë mes Nicole Peltz dhe Victoria Beckham qenkan të vërteta!

“Ata nuk kanë folur shumë me të në muajt e fundit,” tha një burim për Page Six, duke shtuar madje se pati tensione kur Brooklyn postoi një kopertinë të revistës britanike Tatler dhe e quajti Peltz, “Zonja e re Beckham”.- është shprehur një burim.

Marrëdhëniet mes tyre thuhet se janë ftohur që kur Beckham-s organizuan pjesërisht dasmën e çiftit të ri në prill.

Janë shfaqur raporte se Victoria dhe David bashkë me fëmijët nuk u ftuan të uleshin në tryezën e sipërme e cila në vend të tyre u mor nga babai miliarder i Nicolas, Nelson, dhe nëna e saj modele Claudia dhe vëllezërit e motrat e saj.

Nga ana tjetër, Brooklyn duket më i afërt se kurrë me vjehërrit e tij, së fundmi duke pasur emrin e familjes së gruas së tij të shkruar në gjoks me shkronja të mëdha të zeza.

Burimi zbuloi gjithashtu se asnjë nga Beckham-ët nuk arriti në tavolinën e parë në dasmën e çiftit, në kundërshtim me traditën e kahershme.

“Kishte një ndjenjë se dasma ishte e gjitha për familjen Peltz, siç mund ta imagjinoni, pasi ishte shtëpia e tyre dhe vajza e tyre dhe djali i tyre duke mbajtur fjalimet”- shtoi burimi.

Ndërsa të tjerët kanë vënë në dukje se ndërsa Victoria projektoi fustanet e saj dhe të disa të famshëmve, nusja Nicola shpërfilli kërkesën e vjehrrës së saj dhe veshi Valentino, Versace dhe Dior.

Nicola gjithashtu qeshi me sugjerimin se ajo dhe Brooklyn do të merrnin frymëzim nga dasma e viteve ’90 të David dhe Victoria.

“Dasma e tyre ishte e pabesueshme, dhe fotot ishin ikonike, por dasma nga e cila u frymëzuam më shumë ishte ajo e Iman dhe David Bowie”, tha nusja për revistën Vogue.

Të ngjashme