ShowBiz
Mariza Ikonomi prezanton për herë të parë partnerin
Demokracia
22:34 | 17 Qershor 2024

Share:

Artistja e njohur shqiptare, Mariza Ikonomi, ka prezantuar për herë të parë partnerin.

Ajo ka vendosur që për ‘Ditën Ndërkombëtare të Baballarëve’ të publikojë një imazh krah bashkëshortit.

Këngëtarja me këtë rast i ka bërë një dedikim të ndjerë duke e quajtur ‘babanë më të mirë’.

 

“Pas çdo babai të mirë është një nënë që rrotullon sytë, por akoma duke e dashur çdo moment”, u shpreh ajo.

E njëjta tutje theksoi: “Urime Ditën e Baballarëve, partneri im në krim. Gëzuar për babanë më të mirë’.

 

Ikonomi rreth shtatë muaj më parë u bë nënë e një vajze për herë të parë.

Ajo dhe partneri Blendi Greco e pagëzuan vajzën e tyre me emrin, Melody

 

Të ngjashme