COVID-19KosovaSot:8Të gjitha:161,147|Bota 266,940,196
Prishtina 2 °C
ShowBiz
Marina dhe Getoari bëhen prindër për herë të parë
Demokracia
21:06 | 24 Nëntor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

U vazhdohen edhe për gjashtë muaj kontratat e p... Stafit mbështetës shëndetësor u është vazhduar kontrata edhe për gjashtë muaj. Lajmin për K...

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Sipas Vip Magazine, vajza ka ardhur në jetë ditën e sotme.

Ndërkohë, nuk dihen detaje të tjera rreth vogëlushes. Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës.

Të gjithë janë bërë kuriozë se si do ta quajnë vajzën çifti, ndonëse në media është aluduar se do të jetë bashkim i emrave të dy prindërve “Marget”.

Të gjitha