ShowBiz
Marigona Krasniqi njofton shtatzëninë e dytë
Demokracia
11:30 | 30 Maj 2024

Share:

Modelja e njohur, Marigona Krasniqi dhe bashkëshorti i saj, boksieri i njohur Robin Krasniqi do të bëhen prindër për herë të dytë.

Në lidhje me këtë gjë, sot ka njoftuar vet modelja, përmes një postimi në Instagram.

“Dhe po, fëmija 2 është rrugës”, ka shkruar ajo.

Të ngjashme