Auto&Tech
Majk prezanton koleksionin e makinave luksoze
Demokracia
18:30 | 31 Gusht 2021

Share:

Majk është një ndër reperët më të kërkuar nga publiku dhe padyshim më të paguar. Pasuria që ai ka krijuar, ka bërë që të ketë edhe një jetë luksoze.

Këtë gjë e ka reflektuar edhe së fundmi përmes disa fotografive të postuara në rrjetet sociale. Majk i ka treguar të gjithëve ndjeksëve koleksionin e makinave, që ka.

Në mesin e tyre pa dyshim se nuk mungojnë makinat super luksoze, siç janë: Audi, BMW, Porsche.

Të ngjashme